Loading...

Ledukai veido odai – jaunystės paslaptis

Pradinis / Naujienos / Ledukai veido odai – jaunystės paslaptis

Vasara gali neigiamai veikti veido odą dėl dažno prakaitavimo ir didesnio kiekio nešvarumų. Taip pat šio sezono metu makiažas neišsilaiko taip ilgai, kaip norėtųsi. Tačiau yra vienas unikalus sprendimo būdas pagerinti veido odos situaciją ir jis yra jūsų šaldymo kameroje. Tai – ledo kubeliai. Nesvarbu kokia jūsų veido odos būklė yra šiuo metu, ledo kubeliai atgaivins ir sustangrins odą.

Ledo kubelių įtrynimas į veido odą. Ar tai veiksminga?

Po sunkios ir karštos dienos nėra nieko geriau, kaip pamaloninti veido odą šaltu ledo kubeliu. Jis kaipmat pašalins kasdieninį stresą, kurio pėdsakai matosi veide. Taip pat, ši priemonė aktyvina kraujo cirkuliaciją, kas suteikia veidui spindesio.

Korėjoje vyrauja grožio tendencija, vadinama „Ice Facial“. Šie grožio ritualai įkvėpė žmones visame pasaulyje įtrinti ledo kubelius į veidą, jog šis taptų spindintis ir lygus.

Ledo kubelių masažo poveikis veidui

Iš tikrųjų, tai yra nemokama priemonė palaikyti gerą odos būklę ištisus metus.

1. Švytinti oda

Kiekvienas nori švytinčios ir spinduliuojančios gaiva, veido odos. Ledo kubelių masažai yra būtent tai, ko reikia. Dėl aktyvuotos kraujotakos oda tampa stangresnė ir šviesesnė. Trinant odą ledo kubeliu, kraujagyslės susitraukia, tai laikinai sumažina kraujo tekėjimo greitį veido odos kraujagyslėmis. Dėl šios priežasties kūnas reaguodamas pradeda cirkuliuoti didesnį kraujo kiekį į veido sritį, todėl galiausiai veidas spinduliuoja ir išlieka stangrus.

2. Pagerėjęs produktų sugėrimo laipsnis

Tai yra seniai žinomas triukas užtikrinantis, kad oda sugers visus ant jos išteptus produktus. Jeigu nakčiai ištepėte veido odą kremu, ant viršaus įmasažuokite ledo kubelį. Tokiu būdu susiaurinsite veido kapiliarus ir jūsų oda greičiau absorbuos ant jos užteptus produktus.

3. Pašalinti juodi ratilai paakių zonoje

Reguliarūs ledo kubelių masažai, gali pašalinti tamsius ratilus paakių zonoje. Viskas ką jums reikia padaryti, tai išsivirti rožių vandens, jį sumaišyti su agurkų sultimis. Mišinį užšaldykite, vėliau įtrinkite į paakių zoną. Žinoma, sekantį rytą rezultatų nesitikėkite. Šią procedūrą kartokite kelias dienas iš eilės ir pokyčiai jus nustebins.

4. Nuraminta oda ir sumažintas spuogų kiekis

Jeigu jums jau pabodo niekada nesibaigiantys spuogai, turite išbandyti ledo kubelių daromą efektą. Naudojant ledo kubelių masažą veido oda pradeda gaminti mažesnį kiekį aliejų, išsiskiriančių odos paviršiuje. Taip pat, tai itin gelbsti kuomet spuogai yra skausmingi „brendimo“ būsenoje. Ledo kubelių poveikis sumažina iškilimus ir patinimą.

5. Dingę „akių maišeliai“

Dėl didelio kiekio streso ir rūpesčių, jūsų akys gali atrodyti pavargusios. O dar besikaupiantys skysčiai po akimis… Sprendimas yra. Akių maišeliai atsiradę po akimis, gali būti pašalinti. Paimkite ledo kubelį ir sukamaisiais judesiais jį trinkite ant odos, nuo vidinio akių kampo iki antakių. Susikaupusių skysčių maišeliai dings nepastebimai.

6. Panaikintos išsiplėtusios odos poros

Poros veido odoje išlaisvina natūralius aliejus ir prakaitą, kurie drėkina ir vėsina odą. Dėl šios priežasties odos paviršiuje kaupiasi nešvarumai, tai skatina spuogų atsiradimą ir porų plėtimąsi. Tam, kad to išvengti, nuplovus veidą, reikia jį įtrinti ledo kubeliu. Tai padės poroms susitraukti, o spuogų atsiradimo grėsmė – išnyks.

7. Nepriekaištingai ilgai išliekantis makiažas

Ši grožio paslaptis niekada nevers jūsų ja abejoti. Paprasčiausiai, prieš padengdami veidą makiažo pagrindu, pamasažuokite jį ledo kubeliu. Tai padės makiažui išsilaikyti ilgiau.

8. Mažesnis raukšlių kiekis

Nors ir negalite reguliuoti savo amžiaus, tačiau jūs galite kontroliuoti senėjimo požymius. Masažuojant veidą ledo kubeliais, sumažėja raukšlių atsiradimo rizika. Ledo kubeliai padeda ne tik išvengti naujų raukšlių susidarymo, bet ir neleidžia plisti anksčiau susidariusioms raukšlių linijoms.

Taigi, pasinaudokite šiais patarimais ir turėkite spinduliuojančią veido odą, kurios pavydės bet kas.

edgedoll.com