Loading...

Kavos nauda Jūsų kūnui, plaukams ir odai

Pradinis / Naujienos / Kavos nauda Jūsų kūnui, plaukams ir odai

Kavoje yra daug naudingų medžiagų ir antioksidantų, kurie turi didelę naudą jūsų kūno, galvos odai ir plaukams. Kavą galima naudoti kaip kūno šveitiklį, taip pat kaip priemonę nuo spuogų, mažo kraujospūdžio ar norint subalansuoti pH lygius.

Odos šveitimas

Kavos tirščiai – puikus šveitiklis. Jie netirpsta vandenyje todėl su jais galima puikiai nušveisti negyvas odos ląsteles.

Atliktas tyrimas parodė, kad medžiagos kavoje gerina odos būklę. Kofeino rūgštis – antioksidantas, kuris gali padidinti kolageno lygius odoje ir sumažinti priešlaikinį ląstelių senėjimą.

Kofeino rūgštis taip pat turi priešmikrobinių savybių, o tai reiškia, kad šveičiant odą su kavos šveitikliu jis gali padėti apsaugoti ją nuo blogųjų mikrobų.

Apsauga nuo saulės spindulių

Kavoje randamas antioksidantas polifenolis padeda kovoti su saulės UV spinduliais. Vienas iš būdų aprūpinti savo odą šiuo antioksidantu yra gerti kavą arba naudoti kavos šveitiklį.

Kova su spuogais

Antioksidantai, stimuliantai ir chlorogeninės rūgštys kavoje suteikia šveitikliui savybių, kurios padeda kovoti su spuogais.
Spuogai atsiranda kuomet riebalai, negyvos odos ląstelės ir kitos medžiagos užkemša poras, kuriose vėliau gali atsirasti uždegimas.
Šveičiant odą su mūsų natūraliu šveitikliu pašalinamos negyvos ląstelės ir išvalomos odos poros.
Chlorogeninės rūgštys, kurios yra kavos tirščiuose, kovoja su uždegimu ir apsaugo nuo kai kurių bakterijų.

natūralus šveitiklis

Galvos oda ir plaukai

Galvos oda ir plaukai yra natūraliai rūgštiniai. Mokslininkai tyrė rūgštingumą naudojantis pH skale.
Kuo žemesnė pH vertė tuo rūgštesnė medžiaga. pH, kuris mažesnis nei 7.0 laikomas rūgščiu, o didesniu nei 7.0 šarminiu. Plaukų dalelės turi 3.67 pH, o galvos oda – 5.5.
Naudojant plaukų produktus, kurie turi aukštesnius pH nei pačių plaukų ar galvos odos gali sukelti plaukų lūžinėjimus, galiukų šerpetojimus ir bendrai plaukų ir odos pažeidimus.

Kava yra natūraliai rūgštinis produktas. ph apie 5.11 vidutininškai skrudintos.
Įtrinant plaukus kava gali būti geras būdas subalansuoti pH lygius tarp plaukų ir galvos odos.
Patartina trinkti plaukus atvėsusia kava arba įtrinti galvos odą kavos tirščiais. Tai taip pat gali padėti pašalinti negyvas odos ląsteles nuo galvos odos.

Užsisakykite mūsų odos šveitiklį ir įsitikinsite kavos nauda Jūsų odai!

edgedoll.com