Loading...

Greitas būdas atsikratyti celiulito naudojant kūno šveitiklį

Pradinis / Naujienos / Greitas būdas atsikratyti celiulito naudojant kūno šveitiklį

Atėjus vasaros sezonui, pagrindinė dailiosios lyties atstovių problema – celiulitas.

Tik prasidėjus maudynių sezonui puolame ieškoti greitų būdų kaip panaikinti apelsino žievelę.

Sportas – truputį užtruks, kol rezultatai bus matomi, mityba – celiulito žievelė iškart nesumažės, pagalbinės kosmetinės priemonės – reikia laiko, tam, kad patikrinti jų efektyvumą.

Galima užtrukti visą amžinybę, tam, kad išbandyti visus rekomenduojamus celiulito naikinimo metodus. Juk vasara, laiko nėra daug, o matomų rezultatų norisi čia ir dabar? Yra vienas būdas, kuris tikrai sumažins celiulito žievelę greitai ir efektyviai, tai – kavos šveitiklis.

Kas yra celiulitas?

Celiulitas, tai odos būklė, kuomet dėl mažo fizinio aktyvumo ir lėtos medžiagų apykaitos, odos paviršiuje atsiranda apelsino žievelę primenantys, matomi nelygumai. Paprastai šie odos būklės pasikeitimai atsiranda sėdmenų ir šlaunų srityse, tačiau gali pasireikšti ir kitose kūno vietose. Celiulitas gali vienodai paveikti tiek vyrus, tiek moteris, tačiau, moterų organizme riebalų kiekis yra didesnis, nei vyrų, todėl su šia problema dažniausiai susiduria moterys. Apie 80-90% moterų susiduria su celiulitu tam tikrame savo gyvenimo tarpsnyje.

Yra trys pagrindiniai celiulito laipsniai, kurie nusako jo poveikį odai:

1 laipsnis: Oda turi lengvą apelsino žievelės išvaizdą su nežymiais, matomais grioveliais. Oda atrodo lengvai paveikta celiulito.

2 laipsnis: tai vidutiniškai celiulito paveikta oda, kurios matomi pokyčiai gali asocijuotis su varškės sūrio išvaizda. Ant odos paviršiaus galima pastebėti vidutinio gilumo duobutes arba griovelius.

3 laipsnis: odos nelygumus galima prilyginti čiužinio išvaizdai. Odoje yra gilių įdubimų, ji stipriai paveikta celiulito ir turi itin gilius griovelius.

Kodėl kavos šveitiklis yra itin veiksminga ir greita priemonė šalinant celiulitą?

Tiesa ta, kad kava turi antioksidantų, kurie suteikia odai sveiką išvaizdą. Antioksidantuose gausu fenolių, kurie yra augalinės kilmės ir padeda šalinti laisvuosius radikalus organizme. Po šveitimo oda atrodo lygi, sveika ir žvilganti. Taip pat, kofeinas išplečia kraujagysles ir sumažina odos paviršiuje esančias duobutes – celiulitą. Pagrindinė kavos šveitiklio savybė, kuri padeda efektyviai sumažinti celiulito kiekį, tai šveitiklio trynimas į odą, kuris suaktyvina kraujotaką, pašalina perteklinį vandens kiekį ir pašalina nešvarumus. Masažiniai veiksmai įtrinant šveitiklį į odą, anot dermatologų yra pagrindinė veiksmingiausia celiulito šalinimo priemonė, naudojant natūralius produktus.

Būtent todėl, rekomenduojame šveisti odą naudojant natūralų kavos šveitiklį, prisotintą kanapių, alyvuogių ir kokosų aliejų. Ši priemonė efektyviai padės kovoti su celiulitu ir džiaugtis vasaros malonumais negalvojant apie odos nelygumus.

Užsisakyti mūsų sukurtą natūralų odos ir kūno šveitiklį galite pradiniame puslapyje arba spausdami čia!

edgedoll.com