Loading...

Galvos odos šveitimas naudojant šveitiklį

Pradinis / Naujienos / Galvos odos šveitimas naudojant šveitiklį

Tikriausiai prižiūrite savo rankų ir kojų odą, šveisdami ją pora kartų per savaitę. Taip pat neužmirštate pašalinti negyvos odos ląstelių nuo veido odos. Tačiau viena kūno dalis dažniausiai lieka užmiršta. Tai – galvos oda. Įvairūs nešvarumai ir besikaupiantys aliejai palieka savo pėdsakus ant galvos odos taip pat, kaip ir ant veido ar kitų kūno dalių. Tam, kad užtikrintumėte gyvybingų plaukų ir sveikos odos būklę, jums reikia periodiškai šveisti galvos odą. Tai galite padaryti naudojant šveičiamąjį šampūną arba tiesiog pasigaminti galvos odos šveitiklį namuose. Efektas bus pastebėtas tikrai greitai. Jūsų nušveista galvos oda taps švelni, švari ir ant jos paviršiaus nebus jokių nešvarumų.

Dermatologų nuomonė apie odos šveitimą galite paskaityti čia.

Efektyvus galvos odos šveitiklis

Galvos odos šveitikliui reikės:
  • Dubenėlio
  • 1 arbatinio šaukštelio rudojo cukraus arba kepimo sodos;
  • plaukų kondicionieriaus;
  • 3 lašų eterinio aliejaus;
  • plaukų šampūno.

Paimkite dubenėlį, į jį įberkite 1 arbatinį šaukštelį rudojo cukraus arba kepimo sodos, įpilkite 3 arbatinius šaukštelius kondicionieriaus ir įlašinkite 3 lašus eterinio aliejaus. Geriausiai tinka: pipirmėčių, arbatmedžio, levandų eteriniai aliejai. Išmaišykite visus ingredientus.

Prieš pradedant šveitimą su galvos odos šveitikliu pasistenkite iššukuoti plaukus retomis šukomis. Tai padės pašalinti atkibusius negyvos odos gabaliukus, taip pat šukavimas suaktyvins kraujo cirkuliaciją galvos odoje, o tai ilgalaikėje perspektyvoje skatina plaukų augimą ir regeneraciją.

Sušlapinkite plaukus su šiltu vandeniu. Optimali temperatūra yra apie 50°C. Nenaudokite labai šalto arba karšto vandens nes jis gali išsausinti galvos odą.
Paskirstykite pagamintą galvos odos šveitiklį ant šlapių plaukų ir dviem pirštais, lengvais, sukamaisiais judesiais įtrinkite į galvos odą. Procesą atlikite 1 minutę. Šveiskite visą galvos odą, tiek priekinėje, tiek galinėje galvos dalyje. Jeigu užčiuopiate sausos odos iškilimus galvos odoje, jiems skirkite daugiau šveitimo jėgos ir laiko. Tokiu būdu, galvos oda taps švelnesnė.

Po šveitimo, galvos odą išskalaukite šiltu vandeniu. Vėliau galvą įtrinkite šampūnu, po šampūno, naudokite kondicionierių, kaip įprastai. Plaukus šampūnu rekomenduojama išplauti du kartus, bet stenkitės nenaudoti labai didelio kiekio šampūno. Plaunant plaukus du kartus, pirmąjį kartą yra pašalinami nešvarumai, o jau antrąjį kartą plaukai pasisavina šampūno gerąsias savybes.

Verta paminėti, jeigu jūsų plaukai yra šviesinti ar chemiškai veikti, reiktų rinktis šampūną ir kondicionierių būtent tokį, kuris yra skirtas chemiškai veiktų/dažytų plaukų priežiūrai.

Patarimas:
Kitas galvos odos šveitimo būdas yra:
Lygiomis dalimis sumaišykite plaukų šampūną ir kukurūzų miltus.

kukuruzu miltai galvos šveitikliui

Šia masę kelias minutes šveiskite galvos odą. Viską išskalaukite ir galvą išplaukite su plaukų kondicionieriumi. Po kelių savaičių pastebėsite, jog jūsų galvos oda atsigauna ir galėsite džiaugtis puikiais rezultatais!

edgedoll.com